• Five gyms for the price of one
  • Membership Deals
  • Hangar 18 Youth Teams
  • Group Events, Birthday Parties, Church groups, Merit Badges
  • competitions
  • MEGACOMP 8

    Thank you to staff and competitors alike for making our Hangar 18 Upland Megacomp 8 a success. Below are comp results.

    See the Poster
    MEGACOMP 8 PosterMEGACOMP 8 Poster

    Male Results

    Competitor Score M/F Division
    Competitor Score M/F Division
    1 Dan Beall 4680 male open
    2 Craig Gilbert 4350 male open
    3 Ziad Shahim 4225 male open
    4 Anthony Corso 3950 male open
    5 Ryan Withey 3950 male open
    6 Brad Still 3905 male open
    7 Matt Baker 2020 male open
    8 Joe Castillo 3580 male advanced
    9 Noah Voloshin 3530 male advanced
    10 Chase Olssen 3150 male advanced
    11 Davis Hake 3105 male advanced
    12 John Eggbert 2970 male advanced
    13 David Gay 2890 male advanced
    14 Brook Story 2775 male advanced
    15 Aaron Martinez 2725 male advanced
    16 Chris Manzaneras 2715 male advanced
    17 Brian Wright 2705 male advanced
    18 Cooper May 2615 male advanced
    19 Nathan Withey 2575 male advanced
    20 Perry Ellis 2085 male advanced
    21 Mike Hernandez 2015 male advanced
    22 Cameron Windham 2440 male intermediate
    23 Clinton Paulus 2315 male intermediate
    24 Braddyn Spaccarotelli 2235 male intermediate
    25 Joseph Burgess 2215 male intermediate
    26 Elvis Hernandez 2175 male intermediate
    27 JP Rivas 2145 male intermediate
    28 Andrew Neff 2105 male intermediate
    29 Alan Gonzalez 2095 male intermediate
    30 Brian Nash 2085 male intermediate
    31 Christian Mercene 2035 male intermediate
    32 James Eggbert 1990 male intermediate
    33 Robert Ycedo 1980 male intermediate
    34 Sean Campbell 1965 male intermediate
    35 Ben Baldovino 1855 male intermediate
    36 Luke Loper 1660 male intermediate
    37 Devan Milligan 1540 male intermediate
    38 Josh Baldovino 1500 male intermediate
    39 Matt Bohlka 1440 male intermediate
    40 Jonathan Estrada 1420 male intermediate
    41 Joseph Muldoon 1310 male intermediate
    42 Russell Lane 1120 male intermediate
    43 Paul Salvial 1075 male intermediate
    44 Randy Ferguson 980 male intermediate
    45 Alexander Li 710 male intermediate
    46 CJ Basa 530 male recreational
    47 Jake Andrews 0 male recreational
    48 Cole Peck 0 male recreational
    49 Ben Scholberg 0 male recreational
    50 Kiet Lieng 0 male recreational

    Female Results

    Competitor Score M/F Division
    Competitor Score M/F Division
    1 Rachel Apt 2785 female open
    2 Zsa Balilo 2715 female open
    3 Angela Patini 2510 female open
    4 Maddy Voloshin 2395 female open
    5 Jamie Law 2295 female advanced
    6 Brandy Robres 2230 female advanced
    7 Denice Lopez 2190 female advanced
    8 Cherie Faucon 2110 female advanced
    9 Lisa Barnard 1960 female intermediate
    10 Denisse Moctezuma 1940 female intermediate
    11 Mina Goss 1680 female intermediate
    12 Faith Batinich 1500 female intermediate
    13 Kim Withey 1430 female intermediate
    14 Lorena Lopez 1365 female intermediate
    15 Chelsea Kyffin 1260 female intermediate
    16 Jessica Neff 1170 female intermediate
    17 Angel Martinez 800 female recreational
    18 Maria Eggbert 505 female recreational
    19 Eliza Espinoza 270 female recreational
    20 Erica Diaz 70 female recreational